HR Business Partner Program

 

Raport TRENDY HR 2017 prezentowany przez firmę Deloitte w ubiegłym roku w American Chamber of Commerce Poland Gdańsk, zarządzanej przez Joannę Bojarską – Buchcic, skłonił firmy HR Solutions Group i Training Designers do podjęcia działań w szerzeniu najlepszych rozwiązań w zakresie budowania obecnej roli HR Business Partnera w organizacji. Zmiana zasad w erze cyfryzacji to jedno z najszerzej zakrojonych przedsięwzięć badawczych Deloitte na temat talentów, przywództwa i wyzwań stojących przed działami HR w erze rewolucji technologicznej.

Dlatego też został stworzony program wspierający HR Business Partnerów w uzyskaniu amerykańskiej certyfikacji firmy Social for Human Resources Management. Program obejmuje 8-miesięczny cykl warsztatów połączonych z pracą na platformie e-learningowej SHRM, a także konsultacjami z międzynarodowymi trenerami. Po ukończeniu całego programu uczestnicy otrzymają międzynarodowy certyfikat potwierdzający nabycie zespołu kompetencji zgodnych z globalnym modelem obowiązującym w obszarze HR i spójnych z procedurami SHRM.

Na HR BUSINESS PARTNER PROGRAM składają się następujące warsztaty:

STRATEGIA HR W ERZE CYFRYZACJI

Jak budować strategię cyfryzacji w HR w oparciu o Strategy Execution Framework? Nowa rola HR – driver działań czy usługodawca?

TRANSFORMACJA W BIZNESIE I ROLI HR w XXI w.

Jak HR może kreować wartość i wpływ na biznes. Dlaczego dotychczasowe modele zarządzania wynikami oraz ocen nie działają? Jak budować nowoczesne systemy w duchu organizacji przyszłości?

XXI LEADERSHIP

Budowanie Leadership w organizacji przyszłości. Kto to jest cyfrowy lider i dlaczego jego rola jest taka ważna w organizacji?

PSYCHOMETRIA W HR

Zastosowanie sprawdzonych narzędzi psychometrycznych w pracy HR w dobie postępującej cyfryzacji. PsychometriaHR kontra potrzeby biznesu. Co i dlaczego warto wdrożyć odpowiadając na potrzeby biznesu?

NOWOCZESNE TECHNOLOGIE

Jak wykorzystać nowoczesne technologie w pozyskaniu talentów do organizacji?

TALENT AQUISITION

Jak zbudować strategię „talents aquisition” w oparciu o budowanie marki pracodawcy na rynku i wykorzystaniu social media? Dlaczego platformy „talent sharing” to decydujący czynnik wygranej w bitwie o talenty? Czy crowdsourcing to przyszłość?

GRYWALIZACJA

Jako wsparcie w rekrutacji i w budowaniu zaangażowania pracowników.

RÓŻNORODNOŚĆ

Nowe postrzeganie kariery i kształcenia w organizacji. Dlaczego trzeba działać tu i teraz? Czego oczekują od organizacji nowe pokolenia? Różnorodność w zespole to przewaga konkurencyjna czy mit? Jak poradzić sobie z budowaniem różnorodnych zespołów (pokolenia, wielokulturowość)?

4131

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ NA STRONIE WWW.TRANSFORMACJAHR.COM

Organizatorzy:

4135

Joanna Bojarska-Buchcic

Partner Zarządzający HR Solutions Group

4136

Anna Flis

Partner Zarządzający Training Designers

4137

Jowita Spychalska

Partner Zarządzający Training Designers

Twitter
HRSolutionsGr on Twitter
3 people follow HRSolutionsGr
Twitter Pic AmChamPo Twitter Pic ExperumH Twitter Pic JoannaBo
?